Vichy Dercos Neogenic ampulky 28 x 6 ml

Svetová inovácia v starostlivosti o riedke vlasy. Vhodná pre dámy aj pánov Vichy DERCOS Neogenic, je absolútnou novinkou na vlasy náchylné k vypadávaniu.

Kategória:
Značka: Vichy
Cena s DPH 49,70 €
SKLADOM
Cena s DPH 49,70 €
Nákupom získate 50 bodov
EAN: 3337871324032
Popis produktu
Hodnotenia (5)
Priemerné hodnotenie
4,8 / 5
Hodnotené 5×
5
4
3
2
1

Obsah VICHY DERCOS NEOGENIC:

28 ampúl po 6 ml

Charakteristika VICHY DERCOS NEOGENIC:

VICHY DERCOS Neogenic, je najmodernejší, vysoko účinný prostriedok vo forme ampuliek, ktoré okamžite pomáhajú rastu vlasov - ktorý bol potvrdený pod kontrolou dermatológie. Centrum zahŕňa inovatívne molekuly zložené zo Stemoxidine 5%, čo stimuluje kmeňové bunky, aby správne fungovali. Ako výsledok, sú vlasové folikuly stimulované k zdravému rastu.

Vichy DERCOS Neogenic, je najmodernejší, vysoko účinný prostriedok vo forme ampuliek, ktoré okamžite pomáhajú rastu vlasov, stimuluje folikuly k rastu a zlepšuje mikrocirkuláciu.

Vichy neogenic je HYPOALERGÉNNY, BEZ PARABÉNOV, NEMASTÍ A NELEPÍ VLASY.

Životný cyklus vlasu má prirodzene 3 fázy:

  • rast, 
  • stagnáciu,
  • vypadnutie. 

Vlasový vačok, centrum vzniku vlasu, prechádza medzi 2 životnými cyklami vlasu neaktívnou fázou. Neprodukuje vlas a ostane prázdny. Čím dlhšie táto fáza trvá, tým sa zväčšuje množstvo neaktívnych vlasových vačkov. Výsledkom je prerednutie vlasov. Pokožka hlavy je viditeľná. KMEŇOVÉ BUNKY OVPLYVŇUJÚ TVORBU NOVÝCH VLASOV. Výskum L´Oréal odhalil tajomstvo znovuobnovenia vlasov a skúmal spôsob reaktivácie vlasových vačkov z neaktívnej fázy, aby znovu tvorili vlas.

PATENTOVANÁ SVETOVÁ INOVÁCIA: STEMOXYDINE 5 %, NEOGENIC.

1. kúra pre znovuobnovenie vlasov so Stemoxydinom 5%: molekulou s biomimetickým účinkom, ktorá napomáha k udržaniu optimálneho prostredia pre správnu funkciu kmeňových buniek vlasového vačku. Neaktívne vačky sa reaktivujú. Množstvo vlasov sa zvyšuje, ich hustota je obnovená.

ÚČINNOSŤ PREUKÁZANÁ V NEMOCNIČNOM PROSTREDÍ OPROTI PLACEBU.

Účinnosť kúry NEOGENIC bola preukázaná pod dermatologickou kontrolou v nemocničnom prostredí 101 osobám. Po 3 mesiacoch aplikácie meranie preukázalo zvýšenie zvýšenie hustoty vlasov o 4 %.

Vlasová pokrývka je viditeľne hustejšia. Vlasy pokrývajú vlasovú pokožku, ktorá je menej viditeľná. Inovácia predstavená na kongrese European Hair Society je predmetom vedeckých publikácií. Nemastná, nelepivá textúra. S masážnym aplikátorom pre jednoduchú a príjemnú aplikáciu.

Výsledok:

1700 nových vlasov do 3. mesiacov.

Zloženie VICHY DERCOS NEOGENIC:

Zloženie vhodné aj pre citlivú vlasovú pokožku. Hypoalergénny.

Použitie VICHY DERCOS NEOGENIC:

Jednorazová ampulka 1 x denne po dobu 3 mesiacov. Neoplachovať. Vonkajšie použitie. Neprehĺtať. V prípade vniknutia do očí okamžite vypláchnuť.

Anonym,
4

Výrobok mi rýchle zastavil vypadávanie vlasov, čo ma potešilo. Odporúča sa dolhodobejšia niekoľko mesačná kúra na podporu a rast nových vlasov ,ktorú som ešte neukončila.

Klady
Zápory
  • Výrobok znížil výrazne vypadávanie vlasov. Výrobok užívam zatiaľ krátko, preto som nezaznamenala žiadny rast nových vlasov.
  • Vlasy sú trocha zlepené.

Anonym,
5

S produktom som velmi spokojná.
Beriem už tretiu sadu a vlasy mi rastú aj tam,kde som ich nemala.
Spokojná je aj moja kaderníčka s mojimi vlasmi.

Klady
Zápory
  • Hodnotila som všetko v predchádzajúcich odpovediach,okrem VICHY som nič iné nekupovala.

Anonym,
5

Klady
Zápory

Anonym,
5

Klady
Zápory

Anonym,
5

výborný produkt

Klady
Zápory
  • funguje to
Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii