TheraFlu prechladnutie a chrípka plo.por.1x14

Prášok Theraflu okamžite zaberie a pomôže pri chrípke a prechladnutí, navodí uvolňujúci pocit nosa a zníži teplotu.

Cena hrnčeka za 0,01€ je už zarátaná v cene produktu.

Kategória:
Akčná cena s DPH 8,23 € Pôvodna cena 10,09 €
Zľava 1,86 €
SKLADOM
Akčná cena s DPH 8,23 € Pôvodna cena 10,09 €
Zľava 1,86 €
Nákupom získate 8 bodov
EAN: 8596149001395
Popis produktu
Hodnotenia (1)
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Obsah Theraflu:

14 vreciek po 22 g

Charakteristika Theraflu:

Krátkodobá liečba symptómov chrípky a prechladnutia, ako sú: horúčka, bolesti hlavy, kĺbov a svalov, nádcha a upchatie nosa so sťaženým dýchaním.

Paracetamol má antipyretický a analgetický účinok, zatiaľ čo feniramíniummaleinát a fenylefríniumchlorid tlmia tvorbu sekrétu a vedú k uvoľneniu dýchania nosom. Vitamín C pomáha pokryť zvýšenú potrebu tohto vitamínu pri horúčke a chrípke. 

Drill je kombinovaný liek s antiseptickým (dezinfekčným) a lokálne anestetickým (znižuje citlivosť) účinkom.

Liečivo chlórhexidín je antiseptikum, pôsobí na takmer všetky patogény vyskytujúce sa v ústnej dutine a hltane (na grampozitívne, gramnegatívne baktérie, kvasinky a plesne). Rýchlo sa naviaže na povrch baktérie, čím spôsobí jej narušenie až zničenie.

Liečivo tetrakaín (liečivo) je lokálne anestetikum, ktoré rýchlo tlmí miestnu bolesť. Po odznení tohto účinku sa však citlivosť vracia do pôvodného stavu.

Drill sa používa na dezinfekciu, zmiernenie a liečbu zápalov a infekcií dutiny ústnej a hltanu (bolestivý zápal hltanu, afty, malé poranenia v dutine ústnej, soor) pri nachladnutí a chrípke. Súčasne znižuje zápalom vyvolanú lokálnu bolesť.

Jedná sa o doplňujúci liek pri infekciách bez celkových príznakov. V prípade infekcie s celkovými príznakmi a horúčkou je nutná kontrola u lekára, ktorý liečbu doplní.

Dávkovanie Theraflu:

Dospelí a mladiství starší ako 14 rokov užívajú obsah jedného vrecka 2 až 3 krát denne, pričom minimálny časový odstup medzi jednotlivými dávkami sú 4 hodiny. Maximálna denná dávka: 3 vrecká.  

Vedľajšie účinky Theraflu:

Únava, ospalosť. Príležitostne sa môžu vyskytnúť poruchy zažívacieho traktu (zápcha, hnačka alebo pocit plnosti), ako aj pocity nutkania na vracanie a vracanie. V dôsledku sympatomimetického účinku fenylefrínu boli pozorované bolesti hlavy, zvýšenie krvného tlaku a  reflexné spomalenie srdcovej činnosti.

Príbalový leták

Anonym,
5

Klady
Zápory
Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii

PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEK