Rabanon 100% prírodná šťava z čiernej reďkovky BIO 20 ampulí

Jedným z prírodných prostriedkov, ktoré na pečeň pôsobia blahodárne je belgický prípravok RABANON BIO so 100% šťavou z čiernej reďkovky.

Kategória:
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 12,12 €
Nákupom získate 12 bodov
EAN: 5410759100046
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (2)
Priemerné hodnotenie
4,5 / 5
Hodnotené 2×
5
4
3
2
1

Rabanon 100% prírodná šťava z čiernej reďkovky

Obsah Rabanon:

20 ampulí x 10 ml

Charakteristika:

  • Podporuje činnosť pečene a žlčníka
  • Rieši tráviace ťažkosti ako je zápcha, nafukovanie či pocit ťažkosti po jedle
  • Napomáha rozpúšťať žlčníkové kamene
  • 20denná kúra dokonale prečistí pečeň a črevá
  • Neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky
  • Klinicky overené výsledky

VLASTNOSTI: Jedným z najdôležitejších orgánov nášho tela je pečeň. Predstavuje totiž dômyselnú chemickú továreň, ktorá spracováva a odstraňuje látky telu škodlivé až jedovaté. V dnešnej dobe však naše telo prijíma celé množstvo toxických látok. Naša pečeň je vďaka tomu dosť zaťažovaná, a preto by sme jej mali venovať náležitú starostlivosť.

Jedným z prírodných prostriedkov, ktoré na pečeň pôsobia blahodárne je belgický prípravok RABANON BIO so 100% šťavou z čiernej reďkovky. RABANON Bio je výrobok ekologického poľnohospodárstva a neobsahuje žiadne konzervačné látky. Po vylisovaní je rýchlo naplnený do ampúl, čo zaručuje, že v šťave ostanú všetky aktívne rastlinné látky, ktoré sú zdrojom účinku a slávy čiernej reďkovky.

Obsahuje vysoké množstvo vitamínu C, ďalej E, B1, B2, B6 a beta-karoténu. Z minerálov sú v nej hojne zastúpené železo, síra, meď, vápnik, horčík, draslík a fosfor. Dôležitou zložkou sú i horčičné silice obsahujúce síru, práve im totiž redkev vďačí nielen za svoju nenapodobiteľnú štipľavú chuť, ale i za svoj blahodarný vplyv na našu pečeň.

Účinky RABANON Bio na pečeň: Čiernu reďkovku užívajú predovšetkým ľudia trpiaci nedostatočnou funkciou pečene. Tá sa môže prejavovať napríklad zvýšenou únavou, bolesťami hlavy, páchnucim dychom, tráviacimi ťažkosťami, žltavým sfarbením povlaku jazyka či očného bielka. V záťažových obdobiach, akými sú zmena ročného obdobia, nezdravé stravovanie, alebo nadmiera alkoholu, je však zhruba dvadsaťdňová čistiaca pečeňová kúra, vhodná takmer pre každého.

Účinky RABANON Bio na žlčník: Doporučuje sa tiež pacientom s problémami žlčníka a žlčových ciest, po operácii a pri doliečovaní. Podporuje tvorbu žlče a napomáha tak tráveniu tukov a uľahčuje prechodu tráveniny črevami. Tiež napomáha rozpúšťať žlčové kamene.

Účinky RABANON Bio na tráviaci systém: Blahodarné účinky reďkovky na ľudské zdravie ocenia i ľudia trpiaci tráviacimi problémami, ako je zápcha, nadýmanie a pocit ťažkosti po jedle.

100% prírodný výťažok z čiernej reďkovke. Neobsahuje prídatné látky ani konzervačné látky.

Použitie Rabanon:

Denne užívajte ráno nalačno obsah 2 ampúl riedený vo vode. Pri zmene ročného obdobia 20denná kúra dokonale vyčistí váš organizmus a obnoví harmóniu jeho funkcií.

 

Anonym,
5

Klady
Zápory
  • Veľmi nechutné aj keď zmiešané s vodou, ale čo nespravíte pre svoje zdravie.

Anonym,
4

Klady
Zápory
Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri každej objednávke máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii