Philips Sonicare Healthy White Pink, sonická kefka

Elektrická sonická zubná kefka - štíhla, ľahká s elegantným dizajnom a so zníženým prenosom vibrácií do ruky so špeciálnym programom na biele zuby.

 

HX676243

Akčná cena s DPH 73,95 € Pôvodna cena 79,95 €
Zľava 6,00 €
SKLADOM
Akčná cena s DPH 73,95 € Pôvodna cena 79,95 €
Zľava 6,00 €
Nákupom získate 74 bodov
EAN: 8710103703631
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah balenia:

2 kefkové nástavce, elektrická sonická zubná kefka.

Charakteristika:

Jedinečný dynamický mechanizmus čistenia elektrickej zubnej kefky Philips Sonicare jemne a účinne dosiahne hlboko do medzizubných priestorov a pozdĺž ďasien.

Jedinečne ohnuté hrdlo nástavca tejto zubnej kefky vám umožní ľahšie sa dostať k zadným zubom a odstrániť plak aj na ťažko dostupných miestach.

Dynamické čistenie tejto zubnej kefky a priamy širší kontakt s každým zubom dokáže odstrániť každodenný povlak a pomáha udržať zuby prirodzene biele.

Vašu elektrickú zubnú kefku Philips Sonicare môžete bezpečne použiť na: zubné strojčeky (kefkové nástavce sa opotrebujú pri strojčekoch rýchlejšie), opravy chrupu (plomby, korunky, zubné obklady) a periodontálne vačky.

Dvojminútový časovač, ktorým je táto elektrická zubná kefka Sonicare značky Philips vybavená, vám pomôže dodržať čas čistenia odporúčaný zubnými odborníkmi.

30-sekundové počítadlo intervalov signalizuje dokončenie čistenia jednej štvrtiny ústnej dutiny a oznámi vám, že máte pokračovať v inej štvrtine, čím zaistí rovnomerné čistenie celej ústnej dutiny.

Jemne zvyšuje výkon počas prvých 14 použití, aby vám pomohol zvyknúť si na elektrickú zubnú kefku Philips Sonicare.

2 minúty režimu čistenia plus 30 sekúnd režimu bielenia s dôrazom na viditeľné predné zuby vám zaručí odstránenie každodenného povlaku z kávy, čaju, tabaku alebo červeného vína. Už za 2 týždne budú vaše zuby o 2 odtiene belšie.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii