Oral-B elektrická zubná kefka pre deti Incredibles

Elektrická zubná kefka pre deti s motívmi Incredibles. Elektrická kefka s motívmi obľúbenej rozprávky Incredibles je vhodná pre deti od 3 rokov. Kefka funguje bez nutnosti zapojenia do siete

Značka: Oral-B
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Cena s DPH 27,95 €
SKLADOM 2 ks
Cena s DPH 27,95 €
Nákupom získate 28 bodov
EAN: 4210201202639
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Oral-B elektrická kefka pre deti Incredibles (Rodinka úžasných)

Obsah Elektrickej zubnej kefky pre deti:

Nová oscilačno-rotačná kefka s motívmi obľúbenej rozprávky Cars je vhodná pre deti od 3 rokov. Malá hlavica s extra mäkkými vláknami umožní vyčistiť detské zuby a jemné detské ďasná efektívne a šetrne. Dlhšie stredové vlákna uprostred sú prispôsobené na ľahké čistenie žuvacích plôch mliečnych zubov. Jemne kontúrovaná rukoväť uľahčuje držanie v malej detskej ruke. To ocenia deti aj rodičia, ktorí dieťaťu pri čistení pomáhajú. Bezpečnosť kefky je klinicky overená. Odporúčame vymeniť čistiacu hlavicu aspoň raz za 3 mesiace.

ELEKTRICKÁ ZUBNÁ KEFKA + PERAČNÍK

  • Detská dobíjacia (aku) kefka,
  • vhodná pre deti od 3 rokov,
  • 2D systém (7.600 oscilacne-rotačných pohybov/min.),
  • Kefka s vizuálom INCREDIBLES,
  • 1 koncovka špeciálne pre detské zúbky,
  • 1 nabíjacia stanica

 

Učte svoje malé ratolesti správnej ústnej hygiene už od raného detstva. Kefka Oral B im pomôže odstrániť zo zúbkov povlak a dostane sa do medzizubných priestorov, aby účinne bránila vzniku zubného kameňa. Kefka funguje bez nutnosti zapojenia do siete. Balenie obsahuje kefku s potlačou obľúbenej animovanej rozprávky Cars (Autá), špeciálny nástavec určený pre detské zúbky, nabíjaciu stanicu a peračník ako darček. Rotujúca čistiaca hlavica elektrickej zubnej kefky dôkladne vyčistí rôzne plochy v ústnej dutine. Extra mäkké vlákna čistia zuby rovnako šetrne ako mäkká manuálna zubná kefka. Odstraňuje viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka. Akumulátorová batéria vydrží až 5 dní. Po spustení čistiaceho programu začnú štetiny kefky oscilovať rýchlosťou 7 600 rotačných pohybov za minútu. Celý proces je úplne nenamáhavý a bezbolestný. Výmenná hlavica vydrží deťom až po dobu troch mesiacov bez nutnosti výmeny.

Mobilná aplikácia Disney Magic Timer

Inovačný spôsob, ako deťom pomôcť, aby si čistili zuby dlhšie - v aplikácii s časovačom Disney Magic Timer od Oral-B sa deťom objavujú ich obľúbené Disney postavičky. 9 z 10 detí si vďaka tejto aplikácii bude zuby čistiť dlhšie. Stačí si zakúpiť akýkoľvek výrobok radu Oral-B Stages, stiahnuť aplikáciu s časovačom Disney Magic Timer a pomocou telefónu výrobok naskenovať. Postavičky sa okamžite dajú do pohybu.

 

oral b zubná kefka pre deti disney magic timer

 

S aplikáciou časovača Disney Magic Timer odhalíte tajomstvo, ako si čistiť zuby dlhšie

  • Čistite a objavujte: dieťa môže čistením zubov odkrývať tajný obrázok. Čím dlhšie si čistí zuby, tým viac sa obrázok odkrýva.
  • Zábavná odmena: deti môžu získať odznaky a odmeny, čím častejšie si s pomocou aplikácie Disney Magic Timer čistí zuby, čo podporuje získavanie zdravých návykov v starostlivosti o ústnu dutinu.
  • Monitorovanie pokroku: používajte praktický kalendár a sledujte pokroky svojho dieťaťa na jeho ceste za zdravú starostlivosťou o ústnu dutinu.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii