Medik8 balíček Key to Youth

Kľúč k mladosti

Kategória:
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Akčná cena s DPH 85,00 € Pôvodna cena 109,00 €
Zľava 24,00 €
SKLADOM 2 ks
Akčná cena s DPH 85,00 € Pôvodna cena 109,00 €
Zľava 24,00 €
Nákupom získate 85 bodov
EAN: 818625021917
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

OBSAH:

Lifting a omladenie očného okolia Eyelift (15 ml)

Hydratácia s peptidmi Liquid Peptides (10 ml)

Firewall: Antioxidácia je základ (30 ml)

CHARAKTERISTIKA:

Omladenie s peptidmi

Vianočný balíček kľúč k mladosti je kolekciou, po ktorej bude vaša pleť nádherne žiarivá, spevnená a viditeľne omladená. Produkty z tejto kolekcie spolu vytvárajú vitálnu energiu podporujúcu tvorbu elastínu a kolagénu, ktoré prispievajú k vyhladeniu jemných línií a vrások na tvári. Účinok je viditeľný, pleť je obnovená a nádherne revitalizovaná.

Lifting a omladenie očného okolia Eyelift (15 ml)

Na omladenie očného okolia voľte ako prvé sérum Eyelift. To má na pleť okamžite po aplikácii viditeľný liftingový efekt, spevňuje a vyhladzuje vrásky okolo očí. Eyelift reprezentuje neinjekčnú technológiu na vyplnenie rýh a vrások, navyše redukuje výskyt tmavých kruhov a opuchov pod očami bez drastického prístupu. Vďaka obsahu unikátnych peptidov omladzuje očné okolie a podporuje jeho celkovú regeneráciu. Tým, že posilňuje spojivové tkanivo okolo očí, znižuje opuchy očí, a zároveň zosvetľuje aj tmavé kruhy pod očami. S obsahom špeciálnych optických častíc, ktoré odrážajú slnečné svetlo, utvára unikátne maskovanie cez tiene okolo očí, čím očné okolie zbavuje unaveného vzhľadu.

Hydratácia s peptidmi Liquid Peptides (10 ml)

Druhým krokom starostlivosti je hydratácia v podobe ultra-hydratačnej technológie kvapalných peptidov Liquid Peptides. Tie nielen, že pleť hydratujú, ale tiež vďaka sile peptidov aktívne spevňujú a omladzujú. Vysoko hydratujúce zloženie s obsahom 30% zmesi peptidov s priekopníckym systémom absorpcie cieli na všetky viditeľné známky starnutia pleti. Pleť je vyživená, obnovená a s mladistvým vzhľadom. Peptidy, ktoré vstupujú pomocou unikátnej technológie Drone až do kožných buniek, uľahčujú vstup do pleti ďalším peptidom a podporujú ich aktivitu. Vďaka Matrixyl 3000 produkujú kožné bunky viac kolagénu, Argirelox zasa znižuje kontrakcie mimického svalstva, čím minimalizuje vznik vrások. Oboje vedie k spevneniu a vyhladeniu pleti. S pravidelnou aplikáciou dochádza k spevneniu pleti a vyhladeniu jemných liniek a vrások.

Firewall: Antioxidácia je základ (30 ml)

Záver patrí bezkonkurenčnej antioxidácii vďaka peptidom v produkte Firewall. Pokiaľ ide o omladenie pleti a prevenciu jej predčasného starnutia, antioxidácia je základ. Firewall, sérum nabité aktívnymi látkami, hydratuje, vyhladzuje vrásky, redukuje pigmentáciu a zlepšuje vzhľad pleti poškodenej slnečným žiarením. Hlavnou účinnou látkou je meďnatý chelát copper PCA, sérum je navyše obohatené o peptidy s anti-agingovým účinkom, ako je Matrixyl3000, a ďalšie super silné antioxidanty. S unikátnym dvojkomorovým systémom si Firewall zachováva dlhodobo účinnosť, a pleť chráni pred starnutím, zatiaľ čo aktívne vyhladzuje vrásky a spevňuje pleť.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmo Pri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii