Medik8 CSA PHILOSOPHY KIT DISCOVERY EDITION FOR MAN

Starostlivosť o pleť nie je vyhradená len ženám. Ani ako muž si nemusíte odopierať zdravý, mladistvý vzhľad pleti bez vrások. Vďaka výhodnému balíčku CSA Philosophy Kit nemusíte nič kombinovať, všetky hlavné produkty už Medik8 vybral za vás. Zoznámte sa s protivráskovou filozofiou CSA.

Kategória:
Značka: Medik8
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Cena s DPH 45,00 €

Momentálne nedostupné

Cena s DPH 45,00 €
Nákupom získate 45 bodov
EAN: 818625022051
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Medik8  CSA PHILOSOPHY KIT DISCOVERY EDITION FOR MAN

OBSAH Medik8  CSA PHILOSOPHY KIT DISCOVERY EDITION FOR MAN:

C-TETRA® (10 ml)

ADVANCED DAY TOTAL PROTECT™ (15 ml)

RETINOL 3TR+ INTENSE™ (5 ml)

CHARAKTERISTIKA Medik8  CSA PHILOSOPHY KIT DISCOVERY EDITION FOR MAN:

C-TETRA® (10 ml)

Objavte jas pleti a potlačte viditeľné známky starnutia vďaka prípravku C-TETRA® sérum. Mimoriadne hydratačné sérum, ktoré spája antioxidačnú silu vitamínu C vo forme tetrahexyldecyl askorbátu a vitamínu E pokožku rozjasňuje a vyhladzuje. Pokožka je po použití viditeľne rozžiarenná. Jemné vrásky a ryhy sú vyhladené. Perfektné pre tých, kto s vitamínom C začínajú.

Tento vzorec obsahuje aj vitamín E, ktorý synergicky zvyšuje celkový antioxidačný účinok. Tento antioxidačný účinok spočíva v ochrane pleti proti voľným radikálom, časticiam s vysokým energetickým potenciálom, ktoré poškodzujú kolagén, teda prirodzený stavebný prvok pokožky. V dôsledku toho potom dochádza k starnutiu pleti. Sérum oproti tomu pomáha stimulovať syntézu elastínu a kolagénu, čím podporuje spevnenie pokožky, vypnutie menších vrások a podporuje jej mladistvý vzhľad. Sérum preniká priamo do epidermis a dodáva pokožke žiarivý vzhľad a zanecháva ju pružnú a hydratovanú.

Úroveň vitamínu C v C-TETRA® je veľmi dobre znášaná ľuďmi citlivými na vitamín C a je ideálna pre ľudí vo veku 20 rokov a 30 rokov, ktorí sú noví pri starostlivosti o pleť s vitamínom C.
C-TETRA® sérum obsahuje formu vitamínu C, ktorá je 100% stabilná, čo znamená, že vitamín C sa v priebehu času nedegraduje. To zaručuje, že krém zostane rovnako účinný od prvého až do posledného použitia. 

Vaša pokožka je plná prírodných atioxidantov, ktoré chránia pokožku pred pôsobením voľných radikálov z okolitého prostredia. V prípade, že množstvo voľných radikálov v prostredi prerastie množstvo antioxidantov nachadzajúcich sa vo vašej pokožke, ďalej už nedokážu vašu pokožku dostatočne chrániť. Dochádza ku stavu, kedy sa voľné radikály z prostredia zachytia na nechránené kožné bunky, čo spôsobí ich nenapraviteľné poškodenie, ktoré vedie k predčasnému starnutiu. C-TETRA® sérum obsahuje tetrahexyldecyl askorbát, superstabilnú formu vitamínu C, ktorá zvyšuje antioxidačné silu pokožky. Táto forma vitmínu C tiež podporuje produkciu kolagénu, tým pádom sa zjemnuje vzhľad jemných vrások a rýh. Ako lipid- rozpustná forma vitamínu C sa veľmi ľahko dostáva cez lipidnú bariéru pokožky a preniká až do hlbokých vrtiev pokožky.
Vitamín C spolu s vitamínom E fungujú synergicky ako " sieťové antioxidanty", čím zvyšujú celkový antioxidačný účinok séra. 

VÝHODY

 • chráni pokožku pred voľnými radikálmi
 • pomáha udržiavať hladiny kolagénu a elastínu
 • redukuje prigmentové škvrny
 • prevencia predčasného starnutia
 • nezhoršuje akné a nespôsobuje vznik komedómov, neupcháva póry
 • je bezpečné pre aplikáciu pod očami
 • samokonzervačné zloženie
 • netestované na zvieratách
 • BEZ PARABÉNOV, BEZ KONZERVANTOV, BEZ FARBÍV, NEPARFUMOVANÉ

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY

Tetrahexyldecyl askorbát (3%) je derivát vitamínu C rozpustný v lipidoch so 4krát vyššou účinnosťou než ekvivalentná kyselina L-askorbová. Stimuluje syntézu nového kolagénu a elastínu, redukuje pigmentové škvrny a redukuje predčasné starnutie pleti.

Tokoferol acetát (prírodný vitamín E) (1,0 %) je antioxidant, ktorý pomáha chrániť pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a pôsobí ako sieť antioxidantov s vitamínom C.

POUŽITIE:
Ráno po čistení pleti aplikujte 3 - 4 kvapky priamo na pleť a rovnomerne rozotrite po celej tvári, krku a dekolte. Môžete taktiež naniesť kvapku na prst a vmasírovať ju do kože. Nechajte vstrebať 2 - 3 minúty, potom naneste svoj hydratačný krem Medik8

 ADVANCED DAY TOTAL PROTECT™ (15 ml)

Hlboko hydratačný a ľahko vstrebateľný prípravok s obsahom SPF 30, ktorý zaisťuje komplexnú ochranu proti environmentálnym vplyvom okolitého prostredia. ADVANCED DAY TOTAL PROTECT™ bojuje proti známkam predčasného starnutia zo všetkých uhlov. Jeho zbranou sú technológie chrániace pred znečistením, infračerveným žiarením, modrým svetlom rovnako ako aj anti-AGE technológia, ktorá prispieva k redukcii jemných vrások. Obsahuje mimoriadne vysokú UVA ochranu.

ADVANCED DAY TOTAL PROTECT™ obsahuje ochranný štít, ktorý zabezpečuje ochranu pred infračerveným a modrým svetlom. Účinne chráni pokožku pred poškodením voľnými radikálmi, je to najsilnejší denný hydratačný krém pre celkovú ochranu pokožky. Jemné línie a vrásky sú viditeľne zjemnené.

Zvolený komplex v kréme 
ADVANCED DAY TOTAL PROTECT™ spoločnosti Medik8 je dokázaný ako dlhotrvajúca, extrémne bezpečná a najlepšia ochrana proti predčasnému starnutiu spôsobenému slnkom. Výťažok Moringa poskytuje mimoriadnu ochranu proti voľným radikálom. Použitie karnozínu v našej technológii anti-AGE zabraňuje glykácii, prirodzenému procesu starnutia, v ktorom cukry reagujú s proteínmi, ako je kolagén, a premenia ich na pokročilé glykačné konečné produkty (AGE). Tieto konečné produkty sa nedajú obnoviť, čo vedie k jemným čiaram a vráskam. Karnozín je schopný inhibovať glykačnú reakciu a tým chráni kolagén pred poškodením. Je tiež schopný chrániť jemnú pokožku pred infračervenými lúčmi, ktoré môžu tiež zničiť zásoby kolagénu v pokožke. ADVANCED DAY TOTAL PROTECT™  obsahuje aj vynikajúcu antioxidačnú ochranu pred modrým svetlom z obrazoviek.

VÝHODY

 • redukcia jemných vrások a rýh
 • dlhodobá hĺbková hydratácia pleti bez pocitu mastnoty
 • ochrana pokožky proti voľným radikálom a glykacii
 • 5* UVA a širokospektrálna UVA / UVB ochrana pleti
 • bohatá konzistencia, ktorá sa ale veľmi rýchlo vstrebáva
 • ochranný faktor SPF 30
 • ochrana pokožky pred oxidáciou a glykáciou
 • ponúka širokospektrálnu UV ochranu
 • určené pre všetky typy pleti
 • netestované na zvieratách
 • BEZ PARABÉNOV, BEZ ALKOHOLU, BEZ FTALÁTOV, BEZ PRIDANÝCH FARBÍV, BEZ PARFÚMOV

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY

L-Karnosin (Anti-AGE látka) je látka inhibujúca tvorbu AGE (Advanced glycation end-product = produkty pokročilej glykácie), čím chráni pokožku pred glykáciou. Glykácia predstavuje nadviazanie molekuly cukru (napr. glukózy) na inú molekulu, zvyčajne bielkovinu, čím môže zmeniť jej vlastnosti. Je druhou najčastejšou príčinou starnutia kože (po oxidácii). Spúšťa sa vnútornými procesmi v priebehu starnutia človeka. L- Karnosin okrem toho napomáha syntéze kolagénu a chráni pleť pred poškodením infračerveným žiarením.

Extrakt z moringy - Moringa sa často využíva ako prírodný čistič pleti. Nadväzuje na seba nečistoty, ktoré je potom jednoduché z pleti odstrániť. Na pleti môže utvárať ľahký film, a vďaka tomu pôsobí ako vonkajší štít, ktorý chráni pleť pred znečistením, ktoré môže viesť až k tvorbe voľných radikálov a predčasnému starnutiu pleti.

Vitamín C je antioxidant rozpustný v lipidoch, chránii pokožku pred pôsobením voľných radikálov

Ectoin ako prírodná látka, ktorá chráni bunkové membrány tak zároveň chráni pokožku pred jej spálením.

Extrakt zo semien kakaovníka pravého, tento silný extrakt chráni pleť pred škodlivým účinkom modrého svetla, bráni tiež poškodeniu voľnými radikálmi a navyšuje produkciu kolagénu.

Kyselina hyalurónová vďaka svojej unikátnej schopnosti viazať a zadržať v sebe veľké množstvo vody, viac ako tisícnásobok svojej váhy, môže kyselina hyalurónová hydratovať často vysušené vrchné vrstvy epidermis tým, že priťahuje vodu tak z okolitého prostredia, tak z nižších vrstiev kože. V produkte nájdete kyselinu hyalurónovú s rôznou molekulárnou hmotnosťou, čím je zaistená rovnomerná hydratácia pleti a jej vyhladený a vypnutý vzhľad.

POUŽITIE:
Ráno po očistení pleti naneste malé množstvo ADVANCED DAY TOTAL PROTECT™ na tvár, krk a dekolt, vyhnite sa aplikácii na horné a dolné viečko. Rozotrite ľahkými ťahmi smerom nahor a nechajte krém vstrebať.

 RETINOL 3TR+ INTENSE™ (5 ml)

Retinol je tu špeciálne zapúzdrený a uvoľňuje sa postupne v rámci systému postupného uvoľňovana (Time Release System). Vďaka tejto účinnej technológie postupného uvoľňovania môžu byť naše produkty dvakrát silnejšie ako bežne predávané výrobky a zároveň si zachovajú  jemné pôsobenie bez podráždenia.
Práve v tom sa Medik8 líši.
Naše oceňované séra Retinol TR sú navrhnuté tak, aby doplňovala nočný regeneračný cyklus pokožky. Každé z nich jemne regeneruje pokožku a mení tak podobu vašej pleti. Vrásky a jemné ryhy sú viditeľne redukované, pokožka sa rozjasňuje, tón pleti je jednoznačne rovnomernejší a textúra pokožky je jemná ako hodváb.

Najnovšie môžete vďaka Intelligent Retinol Intense povýšiť nočnú starostlivosť o pleť o úroveň vyššie. Všetky naše tri originálne TR séra sú k dispozícii  v superintenzívnej receptúre obohatené o hydratujúci skvalan a klimbazol, ktoré ešte navyšujú účinok retinolu.

Obsiahnutý retinol v RETINOL 3TR + INTENSE™ je zaznamenávaný ako najefektívnejšia zložka proti starnutiu, ktorá zanecháva pokožku rozjasnenú, minimalizuje vrásky a podporuje regeneračný cyklus pokožky. Retinol tiež pomáha sťahovať póry a regulovať produkciu kožného mazu pre jasnejšiu pleť.

Retinol v RETINOL 3TR + INTENSE™ sa pri aplikácii na pleť mení na kyselinu retinovú, molekulu ktorá spúšťa produkciu kolagénu v bunkách pokožky. Okrem toho, že vitamín A podporuje regeneračný cyklus pokožky zabraňuje aj vytváraniu prebytočného melanínu.
RETINOL 3TR + INTENSE™ je posilnený o výnimočnú zložku klimbazol, ktorý zvyšuje silu retinolu a to blokovaním enzýmu, ktorý rozkladá v pokožke kyselinu retinovú. Retinoidy sú tiež známe, že sušia a dráždia pokožku - o čo sa Medik8 postaral technológiou postupného uvoľňovania vitamínu A. Technológia Time Release System distribuuje retinol nepretržite počas noci a tým zabraňuje aj prípadnemu minimálnemu podráždeniu pokožky po aplikácii retinolu.
Sérum obsahuje tiež hydratačnú zložku skvalan, ktorý chráni pokožku pred možným vysušením spôsobeným aplikáciou retinolu.
Vitamín A sa používa v kombinácii s vitamínom E, ktorý ako antioxidant rozpustný v oleji pomáha chrániť pokožku pred vonkajšími vplyvmi spôsobenými voľnými radikálmi a zároveň stabilizuje vitamín A pre silný a dlhotrvajúci účinok.

VÝHODY

 • redukcia vrások a rýh
 • zosvetlenie hyperpigmentácie, rozjasnenie pleti
 • viditeľná regenerácia epidermálnej vrstvy kože
 • čistenie pórov, regulácia tvorby kožného mazu 
 • systém postupného uvoľňovania do pokožky minimalizuje jej podráždenie
 • vysoko stabilné sérum, ktoré po otvorení nestráca svoju účinnosť
 • hoci je na olejovej báze, neupcháva póry
 • netestovaný na zvieratách
 • BEZ KONZERVANTOV, BEZ PARABÉNOV, BEZ FTALÁTOV, BEZ ALKOHOLU, BEZ SYNTETICKÝCH FARBÍV, BEZ PARFÉMOV

KĽÚČOVÉ ZLOŽKY

0,3 % Retinol (vitamín A) napomáha tvorbe kolagénu, zvyšuje prirodzený regeneračný cyklus pokožky, zlepšuje textúru pokožky a zvyšuje jej hydratáciu.

Tokoferol (vitamín E) najznámejší antioxidant, ktorý pomáha chrániť pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a pôsobí ako stabilizátor vitamínu A .

Klimbazol zvyšuje silu retinolu v pokožke tým, že blokuje enzým, ktorý spôsobuje rozklad kyseliny retinovej. 

Skvalán hlboko hydratuje pokožku a tiež pomáha obnoviť prirodzenú obrannú bariéru pokožky.

POUŽITIE
Sérum RETINOL 3TR + INTENSE™ je určené k priamej aplikácii na oblasť tváre večer. Aby si pokožka mohla postupne zvyknúť na retinol, odporúčame nasledujúcu frekvenciu použitia: Prvé 2 týždne aplikujte každý tretí deň. 3. a 4. týždeň aplikujte každý druhý deň. Po prvom mesiaci používania môžete už aplikovať každý deň.
Po očistení pleti naneste 4 kvapky prípravku priamo na tvár alebo naneste dostatočné množstvo na prst a potom naneste na tvár. Jemne vmasírujte a nechajte sérum vstrebať.
Potom môžete aplikovať hydratačný prípravok podľa potreby.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii