Lufa na šnúrke - EatGreen - 10 cm
4,96 €
Detail
Detail

Lufa na šnúrke - EatGreen - 10 cm

Značka: Eatgreen
Prírodná špongia - lufa - je univerzálny pomocník či už pri umývaní riadu, čistení rôznych povrchov ale aj na umývanie pokožky tela. Je 100% prírodná a kompostovateľná. Tak ako obyčajná špongia, tak aj lufa má dva povrchy. Vonkajší povrch je jemnejší a vnútorná plocha je drsnejšia. Vďaka šnúrke, ktorou disponuje je možné lufu zavesiť na háčik kde rýchlo vyschne.
Cena s DPH 4,96 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 5 bodov
EAN: 8588008319970
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Lufa na šnúrke - EatGreen - 10 cm

Lufa je skvelým pomocníkom v kuchyni pri umývaní riadu, čistení roznych povrchov ale jej využitie nájdeme aj v kúpeľni pri čistetní pokožky. Raz za čas si jemnými krúživými pohybmi môžete očistiť pokožku od odumretých buniek. Získate tak čistú a hebkú pokožku a zároveň ju príjemne prekrvíte. Po takomto čistení je dobré telo opláchnuť studenou alebo aspoň vlažnou vodou, aby sa uzavreli póry a podporilo prekrvenie. Lufu nepoužívajte na podráždenú alebo poškodenú pokožku.

 

Starostlivosť o lufu

Po každom použití je nevyhnutné lufu prepláchnuť a poriadne vyžmýkať. Následne ju treba zavesiť na suché a vzdušné miesto, kde rýchlo vyschne. Z času na čas je vhodné lufu vydenzifikovať horúcou vodou. Vďaka správnej starostlivosti lufa vydrží niekoľko mesiacov.

 

Čo je lufa?

Lufa je rastlina, ktorá rastie po celý rok. Táto plodina rastie pri zemi a svojim tvarom môže pripomínať uhorku alebo cukinu. Využitie lufy závisí od jej "veku". Najznámejším druhom je Lufa valcovitá (Luffa aegyptiaca alebo Luffa cylindrica), ktorej sušené plody sa používajú na výrobu prírodnej hubky do kúpeľne či kuchyne. Po doslúžení je možné lufu vďaka svojmu 100% prírodnému pôvodu bez problémov kompostovať. Stačí ju len rozstrihať. 

Ďalšie informácie:

Priemer: 10 cm
Materiál: Lufa valcovitá, jutový špagát, etiketa z recyklovateľného papiera 
Krajina pôvodu: Egypt

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 35 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii