LIVSANE Chladivý sprej 150 ml
4,85 €
Detail
Detail

LIVSANE Chladivý sprej 150 ml

Značka: Livsane

Chladivý sprej na zmiernenie bolesti pri akútnych modrinách a výronoch. Je pripravený na okamžité použitie a ľahko sa aplikuje.

Cena s DPH 4,85 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 5 bodov
EAN: 4059793003442

Varianty

Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah LIVSANE Chladivý sprej

150 ml

Charakteristika LIVSANE Chladivý sprej

Chladivý sprej poskytuje rýchle schladenie u akútnych modrín alebo výronov, a tým zmierňuje bolesť. Je pripravený na okamžité použitie a ľahko sa aplikuje.

Použitie LIVSANE Chladivý sprej 150 ml

Len pre externé použitie. Pred použitím dôkladne pretrepať.
Nádobka sa drží vo zvislej polohe. Niekoľko krátkych strekov sa nasmeruje priamo na postihnuté časti tela zo vzdialenosti cca. 15 cm. Striekanie sa zastaví, akonáhle sa na koži objaví biela vrstva. Nadmerné alebo neadekvátne používanie môže spôsobiť povrchné omrzliny. Ak sa bolesť vracia po ošetrení postrekom, sprej môže byť aplikovaný opakovane.

Upozornenie: 

Sprej je pod tlakom. Mohol by explodovať, keby bol horúci. Veľmi horľavý aerosól. Nikdy nestriekať do otvoreného ohňa alebo iných zdrojov vznietenia. Chrániť pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvorenými plameňmi a inými zdrojmi vznietenia. Nefajčiť. Zabrániť kontaktu s očami, sliznicami alebo otvorenými ranami. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne opláchnuť pod tečúcou vodou z vodovodu. Nikdy nestriekať priamo na niekoho. Uchovávať mimo dosahu detí. Používať iba na určený účel. Pri použití v uzavretých priestoroch zabrániť vytváraniu výbušných zmesí dostatočným vetraním. Recyklovať iba prázdne spreje.

Príbalový leták LIVSANE Chladivý sprej

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii