Lipoxal Radical 180 ks tabliet

Výživový doplnok na podporu chudnutia, redukciu celulitídy a zlepšenie celkového vzhľadu pokožky. Podporuje tiež fyzickú výkonnosť, výdrž a zachovanie pocitov energie a vitality.

Kategória:
Značka: Lipoxal
Produktová rada:
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM viac ako 3 ks
Akčná cena s DPH 34,95 € Pôvodna cena 39,78 €, Zľava 4,83 €
Zľava 4,83 €
Nákupom získate 35 bodov
EAN: 8594059738455
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Lipoxal Radical Výživový doplnok na podporu chudnutia

Obsah Lipoxal Radical:

(2 mesačná kúra) 1x180 ks tabliet

Charakteristika Lipoxal Radical:

Výživový doplnok s obsahom zeleného čaju, guarany, ženšenu, viniča hroznorodého, synefrínu a konjacu.

- Extrakt zeleného čaju a extrakt viniča hroznorodého podporuje redukciu celulitídy a zlepšenie celkového vzhľadu pokožky.

- Vysoká koncentrácia čajových polyfenolov v zelenom čaji spoločne s obsiahnutou guaranou a synefrínom napomáhajú spaľovaniu tukov v tukových bunkách a podporujú metabolizmus.

- Lipoxal Radical obsahuje tiež konjac, ktorý v žalúdku viaže vodu a zväčšuje svoj objem, čo napomáha k obmedzeniu pocitu hladu, zníženiu chuti k jedlu a celkovej podpore zníženiu hmotnosti.

- Účinnosť Lipoxalu Radical dopĺňa tiež ženšen, podporujúci fyzickú výkonnosť, výdrž aj zachovanie pocitov energie a vitality.

- L-karnitín je často využívaný v oblasti fitness a formovania postavy.

  • Glukomanan prispieva v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou k zníženiu telesnej hmotnosti. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g glukomananu v troch 1 g dávkach spolu s 1 – 2 pohármi vody pred jedlom a v rámci diéty so zníženou energetickou hodnotou).

 

Aktívne látky

Camellia (Thea) sinensis (zelený čaj) , Glukomanan (konjac mannan) , L-karnitín -L-tartarát , Paulinia cupana (guarana) , synefrín (prírodný adrenalín) , Vitis vinifera (vinič, hrozno) , ženšen (nešpecifikovaný)

Dávkovanie Lipoxal Radical:

1–2 tablety 3-krát denne.

Tablety sa zapijú dostatočným množstvom vody (1–2 poháre).

Tablety by mali byť užívané pred jedlom v rámci redukčnej diéty.

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uskladňovať mimo dosahu detí!

Extrakt guarany obsahuje kofeín. Neužívať večer pred spaním.

 

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.

Prípravok sa užíva s dostatočným odstupom pred jedlom (viac v časti Spôsob použitia). Prípravok sa užíva s dostatočným odstupom pred jedlom.

Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).

Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou. Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou.

Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť). Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť).

Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované. Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.

Príbalový leták Lipoxal Radical

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii