Hepatitída C test OraQuick HCV

Exspirácia 07/2018

OraQuick HCV je rýchly profesionálny test na detekciu protilátok proti vírusu HCV.

Kategória:
Akčná cena s DPH 18,75 € Pôvodna cena 20,05 €
Zľava 1,30 €
SKLADOM
Akčná cena s DPH 18,75 € Pôvodna cena 20,05 €
Zľava 1,30 €
Nákupom získate 19 bodov
EAN: 00068329
Popis produktu
Hodnotenia (0)

Obsah:

1 testovacie zariadenie, 1 fľaštička s detekčným činidlom

Charakteristika:

HCV OraQuick je rýchly profesionálny test pre jedno použitie slúžiace na detekciu protilátok proti vírusu HCV (vírus hepatitídy typu C) vo vzorkách ústnej tekutiny, plné krvi odobratej z vpichu na prste, plazmy.

Výsledky testu HCV OraQuick sú známe do 20 minút. Test HCV OraQuick detekuje protilátky v rannom štádiu infekcie. Umožňuje tak pacientom zistiť svoj status ihneď pri prvej návšteve lekára a pozitívnym umožňuje okamžitú starostlivosť.

Presné a rýchle testovanie sa vykonáva z ústnych tekutín, kapilárnej krvi, plazmy alebo venepunkčnej procedúrou. Test HCV OraQuick je jediným rýchlym testom z ústnych tekutín svojho druhu s certifikáciou CE (EÚ) a FDA (USA).

Presnosť testu OraQuick HCV 98,85% (citlivosť 98,1%, špecifickosť 99,6% - z ústnych tekutín). Citlivosť z krvi OraQuick HCV 99,7%, plazma a sérum 99,9%, špecificita z krvi, plazmy a séra 99,9%. Testy OraQuick ADVANCE prešli veľmi rozsiahlymi klinickými štúdiami a skúškami, ktoré potvrdili, že výsledky týchto testov sú porovnateľné s výsledkami laboratórnych testov.

HCV-OraQuick test obsahuje syntetické peptidy a rekombinačné proteíny z jadra oblasti NS3 a NS4 genómu HCV (testovacie linka) a kozieho antihumánního IgG (kontrolná linka imobilizované na nitrocelulózové membráne. Samotné vykonanie testu trvá cca 20 sekúnd. Vyhodnotenie testu trvá 20 minút od vloženia testu do detekčného činidla.

Použitie:

Pri testovaní postupujte podľa priloženého návodu.

Upozornenie:

Reaktívne výsledky testu OraQuick HCV nemôžu byť interpretované ako absolútne nesporná diagnóza. Pre stanovenie finálnej diagnózy HCV musí byť vykonaný overovaciu skúšku v Národné referenčné laboratóriu, rovnako ako u všetkých laboratórnych testov. Test neobsahuje nebezpečné chemikálie.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 20 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii