problém s kašlom | Poradňa - Spýtajte sa

Autor Príspevok
Neregistrovaný zákazník
04.12.2018
Dobrý deň, pokúsim sa opísať moj problém. Mám to vyše týždňa. Cez deň občas kašlem suchý kašel hlieny sem tam ale nekašlem často , a ked tak je to taký suchý kašel a krátky nie dlhý. Nemám nádchu nesoplím, iba rano mi ide vela soplu ale to len z noci lebo vacsinou sa mi noc zanesie a aj ked idem spať kašlem. Necítim sa zle len či mi niečo horšie nezacína napr zápal priedušiek. Oblečená chodím riadne,ale uprimne je mi zima v praci stale a pritom sa kúri takže neviem či je vo mne problem. Čaji pijem až až, až moc veľa. Neviete mi povedať čo by to mohlo byť? Solmucol som dobrala cely 20 vreciek (myslím vrecko čo obsahuje 200mg). Aj nejaký sirup som si dala aj pastilky Doritricin. Píšem vám lebo nemám nárok ísť už k lekárke a neviem si rady, samozrejme ak by ste mi napísali ze to niečo horšie moze byť tak by som ísť musela. Na hrudi ma nebolí alebo aj hej ani neviem presnejšie určiť. Len by som to rada mala zasebou lebo s tym bojujem vyše týždňa a márne. Ďakujem veľmi pekne za odpoved Szaboova
Najlekaren EU
06.12.2018

Dobrý deň, podľa opísaných produktov, ktoré ste užívali, predpokladám, že ste mali samoliečbu, ak po samoliečbe pretrvávajú zdravotné problémy aj po 5tich dňoch a dlhšie, tak vám odporúčam návštevu odborného lekára, ktorý posúdi váš zdravotný stav, prípadne vás pošle na ďalšie odborné vyšetrenie (pľúcne, odber krvi).

Mgr. Katarína Mečiarová


Mgr.Katarína Mečiarová


Späť

Odpovedať

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii