ELURE Advanced Brightening Night Cream 60 ml

Zosvetľujúci nočný krém

Vysoko regeneračný a hydratačný komplex s enzýmom Melanozym™ na reguláciu pigmentácie, pre svetlejší, jemnejší a rovnomernejší tón pleti. Vďaka svojmu účinnému zloženiu vám prináša efektívne riešenie na rýchle, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstránenie nežiaducich tmavých škvŕn na pokožke a zníženie nadmernej pigmentácie.

Produktová rada:
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
SKLADOM viac ako 3 ks
Cena s DPH 103,00 €
Nákupom získate 103 bodov
EAN: 4051123001463
Odborná online poradňa
Najnižšie ceny
Overené zákazníkmi
Osobný prístup
Popis produktu
Hodnotenia (0)

ELURE Advanced Brightening Night Cream (zosvetľujúci nočný krém)

Obsah ELURE Advanced Brightening Night Cream:

60 ml

Charakteristika ELURE Advanced Brightening Night Cream:

Nočný krém proti nadmernej pigmentácii

Zosvetlite svoju pleť a zbavte ju hyperpigmentácie a stareckých škvŕn, kým spíte. Pôsobením enzýmu Melanozym™ dochádza k rozbitiu nahromadených ložísk melanínu a výsledkom je každé ráno rozžiarená, farebne zjednotená pleť s mladistvým vzhľadom.

Depigmentačný krém vhodný na

Všetky typy pokožky vrátane citlivej

Možno používať počas celého roka

Pri klinických štúdiách neboli zaznamenané žiadne nepriaznivé reakcie

Pozápalové hyperpigmentácie

Melazmu

Možno použiť aj na bielenie análneho otvoru

Celkové zlepšenie pokožky

Klinicky dokázané účinky

Vykonalo sa viac ako 13 klinických štúdií s viac ako 450 účastníkmi, ktorí používali rad elure™

elure™ preukazoval významné a viditeľné zlepšenie, rozjasnenie a rozžiarenie pleti už po 7, 14 a 28 dňoch. Tento účinok bol pozorovaný u 79%, 96% a 100% subjektov.

elure™ znižuje množstvo existujúceho melanínu priamo v koži (enzymatická inhibícia melanínu), bez toho, aby zasahoval do biosyntézy melanínu.

elure™ je účinná a vysoko bezpečná liečba na zápalovú hyperpigmentáciu.

elure™ a 4% hydrochinón (látka s výrazným zosvetľujúcim účinkom, silný inhibítor tvorby kožného pigmentu melanínu) preukázali ekvivalentné účinky pokiaľ ide o zlepšenie pigmentácie; vynikajúce estetické výsledky v podobe zlepšenia štruktúry pleti, vyhladenia pokožky, rozjasnenia, rozžiarenia a zlepšenia celkového vzhľadu pokožky.

elure™ na rozdiel od predtým v kozmetike často používaného hydrochinónu nepreukazuje žiadne vedľajšie účinky.

Ako pôsobí enzým Melanozym™

Melanozym™ pôsobí klinicky preukázaným, rýchlym, bezpečným spôsobom na rozklad melanínu. Unikátnou vlastnosťou tohto enzýmu je jeho schopnosť dezintegrovať molekulu melanínu potom, čo bola už úplne vytvorená a nachádza sa v hornej vrstve kože. Na rozdiel od iných zosvetľujúcich prípravkov, ktoré sú cielené proti syntéze melanínu, Melanozym™ nemusí prenikať hlboko do pokožky a zasahovať do tvorby melanínu. Jeho pôsobenie je teda voči pokožke šetrné a viditeľný efekt je urýchlený.

Účinná dvojkroková aplikácia

Balenie nočného krému je pre zvýšenie účinku dvojkomorové, keď na ľavej strane je dávkovač s enzýmom a na pravej je dávkovač s aktivátorom. Melanozym™ v oddelenej časti je v takzvanej pokojovej forme (inaktivovaný), to znamená vo svojej najstabilnejšej podobe pri pH 5 - 5,5. Vo chvíli aplikácie musí byť enzým aktivovaný, aby mohol začať pôsobiť na melanín. Z tohto dôvodu je potrebné pridať aktivačný krém, ktorý je obsiahnutý v druhej oddelenej časti balenia.

Ak sa skombinujú obe látky, enzým a aktivátor, pH sa zníži (4 - 4,5) a len keď je pH nižšie, Melanozym™ začne chemickú reakciu a aktiváciu minimálnej koncentrácie peroxidu vodíka. Peroxid vodíka nadviaže dva elektróny z aktivovaného Melanozymu™ a v tejto chvíli enzým začína svoju činnosť.

Je rad elure™ účinný aj na staršie pigmentové škvrny, ktoré sú na pokožke už niekoľko rokov?

Staršie pigmentové škvrny sú spôsobené hyperaktívnymi pigmentovými bunkami v priebehu rokov a zvyčajne sú kombináciou pôsobenia slnečného žiarenia a starnutia buniek / starnutia pokožky. Je teda ťažšie liečiť ich ako bežnú pigmentáciu kože. Napriek tomu aj u starších pigmentových škvŕn bolo preukázané zlepšenie, ale len po dlhodobej liečbe.

Aplikujte v dvoch krokoch

Pre správne a postupné pôsobenie po celú noc je elure™ zosvetľujúci nočný krém v nádobke rozdelený do dvoch oddelených častí, keď v jednej časti je enzýmový extrakt a v druhej časti aktivátor. Aplikujete postupne pomocou dvoch vákuových pumpičiek.

Krok 1: Stlačte raz dávkovač prípravku Melanozym ™ (fialový) a rovnomerne ho rozotrite po tvári, kým sa úplne nevstrebe.

Krok 2: Stlačte raz dávkovač aktivátora (biely) a rovnomerne ho rozotrite po tvári, kým sa úplne nevstrebe.

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, používajte ráno rozjasňujúce mlieko elure™ a večer rozjasňujúci nočný krém elure™.

U mastných typov pleti sa odporúča používať Advanced brightening lotion ráno aj večer a nepoužívať Advanced brightening night cream, pretože tento krém má bohatú textúru vďaka ingrediencii bambuckého masla.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii