Všetko o predmenštruačnom syndróme. Čo to je a ako s ním bojovať?

Každá žena sa s ním iste aspoň raz stretla. Výkyvy nálad, bolesti hlavy a pŕs, nevoľnosť, únava... jednoducho nočná mora! Aj tak by sa dal charakterizovať predmenštruačný syndróm (ďalej len PMS). O čo vlastne ide? Čo je to PMS syndróm, aké má PMS symptómy a ako s ním bojovať?

Prerušovaný pôst. Ako ho dodržiavať a čo prináša?

Intermittent fasting, čiže prerušovaný pôst alebo prerušované hladovanie, je stravovací harmonogram, počas ktorého sa striedajú fázy hladovania s fázami voľnej konzumácie. Aké prináša prerušovaný pôst výsledky?

Bolesť krížov. Čo ju spôsobuje a ako s bolesťou zatočíte?

Bolesť krížov už zažil snáď každý dospelý človek. Jej príčiny sú rôzne, avšak najčastejšie ide o nesprávne držanie tela. Čo všetko môže spôsobovať bolesti chrbta v dolnej časti – v oblasti krížov a čo vám pri takejto bolesti pomôže?

Bezpečný spánok bábätiek a SIDS

Riziko náhleho úmrtia dojčiat je najväčšie v priebehu celého prvého roka života dieťaťa, najmä však v jeho prvej polovici. Čomu sa vyhýbať a ako zabezpečiť vhodné prostredie pre bezpečný spánok svojmu bábätku?

Kúpili sme psíka...ako ďalej?

Asi všetci čo máme radi zvieratká poznáme tú obrovskú radosť, keď sa rozhodneme si zadovážiť najlepšieho priateľa človeka – psa.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii